Nahoru
Domů Objednávka Aktuálně Naše ordinace Kde nás najdete Pojišťovny 
Přejít do Objednávacího systému »

MUDr. Jana Pavlasová

praktická lékařka pro dospělé

Petra Filipová, registrovaná zdravotní sestra
IČ 70924384

Zpět

Aktuálně

31|05
2022

Bezproudí

Dne 31.05.2022 dopoledne bude probíhat odstávka elektřiny v domě.
Nebude fungovat telefon, nebudeme se moci připojit na internet a komunikovat přes mail.
Plánované prohlídky budou provedeny.
Akutní stavy budou ošetřeny.
21|05
2022

REŽIM ORDINACE od 01.06.2022

--------------------------------------------------------------------------------
REŽIM V ORDINACI OD 01.06.2022:

- Objednaní od začátku ordinační doby do 10 hodin
- Neobjednaní od 10 do 12 hodin
- Středa odpoledne je stejně jako dosud na objednání.
--------------------------------------------------------------------------------
PODROBNOSTI:

V době od 10 do 12 hodin poskytujeme běžnou léčebnou péči.
Pro preventivní prohlídky, prohlídky do zaměstnání, na řízení vozidel, pro zbrojní průkaz apod. je nutné se objednat (telefonicky, mailem, osobně). Tyto činnosti jsou časově náročnější a je proto nutno i v tomto novém režimu se na ně objednat.
V době BEZ OBJEDNÁNÍ poskytujeme běžnou léčebnou péči, NEPROVÁDÍME PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY, PROHLÍDKY DO ZAMĚSTNÁNÍ, PRO ŘÍZENÍ, ZBROJNÍ A JINÉ PRŮKAZY.

Dodržujte prosím rozdělení ordinační doby, nežádejte sestru o ošetření bez objednání do 10 hodin.
Neplatí pro neodkladnou léčbu náhlých stavů, které bezprostředně ohrožují život a mohly by vést k náhlé smrti nebo vážnému ohrožení zdraví.

Tímto reagujeme na zvýšený zájem části pojištěnců o volný přístup do ordinace bez nutnosti se objednat. Znamená to pro příchozí mezi 10 a 12 hodinou vyčkat na ošetření dle pořadí v čekárně. Upozorňujeme, že dobu čekání v tomto případě nemůžeme nijak ovlivnit.
19|12
2021

Očkování proti chřipce

Případní zájemci o očkování proti chřipce se ještě stále mohou nechat naočkovat - očkujeme až do konce roku. Na termínu je možné se domluvit telefonicky nebo přes e-mail:
obj-dr.pavlasova(a)seznam(,)cz
24|03
2021

Informace o očkování proti covid 19 u praktického lékaře

Informace pro pacienty, kteří se přihlásili k očkování proti covid 19 v ordinaci prakt. lékaře:

Dle dnešní informace koordinátorky pro očkování JMK je předpokládaným termínem dodávky vakcíny do naší ordinace přelom dubna a května.

Do této doby nemůžeme nikoho naočkovat, protože nemáme v ordinaci vůbec žádnou vakcínu.

Vzhledem k tomuto delšímu termínu pravděpodobně budete očkováni dříve, pokud využijete možnosti očkovat se v očkovacím centru. Dodávky do center mají prioritu. Podmínkou je registrace v centrálním registru očkování. Pokud této možnosti využijete, vaše registrace k očkování u praktického lékaře se automaticky zruší. Zaregistrovat se můžete sami, s pomocí příbuzných nebo lze o zaregistrování požádat i na obecním úřadu.

Očkovací centrum je ve Vyškově v prostorách Nemocnice Vyškov.
05|01
2021

Zatím neočkujeme proti nemoci covid 19

V současné době probíhá očkování zdravotníků a osob umístěných v zařízeních sociálních služeb v očkovacích centrech. Jako další by měly přijít na řadu osoby starší 80 let, které by se měly k očkování registrovat v oficiálním celostátním pořadníku, dle informací z tisku od 15.ledna. I toto očkování budou provádět očkovací centra z důvodu skladování vakcíny při velmi nízkých teplotách. S očkováním u praktických lékařů se počítá výhledově od března, při dostupnosti vakcíny skladovatelné při běžných podmínkách. Zatím nevytváříme žádné seznamy ani pořadníky. O situaci budeme průběžně informovat.
22|10
2020

Pracovnělékařská péče

V rámci současného nouzového stavu byla opět omezena pracovnělékařská péče. Vstupní prohlídky u prací zařazených do kategorie 1. a 2. (bez rizik ohrožení zdraví - s určitými výjimkami) se nahrazují čestným prohlášením. Prohlídky se pak provedou po skončení nouzového stavu ve lhůtě do 90 dnů.
Obdobně se neprovádějí ani prohlídky periodické, které se také provedou až po skončení nouzového stavu.
10|08
2020

Režim ordinace

Od 27.7. ordinujeme v naší běžné ordinační době. Ke každé návštěvě ordinace je vždy třeba se objednat. Nadále platí povinnost před vstupem do čekárny zakrýt nos a ústa rouškou, před vstupem do místnosti sestry si dezinfikovat ruce. Dodržujte maximální počet 3 osob v čekárně a odstupy - usaďte se na místa označená zeleným znakem. Tato opatření mají za cíl minimalizovat riziko nákazy koronavirem při návštěvě zdravotnického zařízení.
27|07
2020

E-mailová adresa na sestru při nedovolání se do ordinace

Vzhledem ke kumulaci telefonních kontaktů v určitých hodinách se může stát, že je problém se do ordinace dovolat. V tomto případě můžete využít e-mailovou adresu: obj-dr.pavlasova(a)seznam(,)cz
Udejte své jméno, příjmení a telefonní kontakt, sestra Vám zavolá zpět a nabídne Vám možný termín návštěvy. Adresa není určena pro zdravotní porady ani konzultace, pouze pro objednávání se. Děkujeme za pochopení.
02|07
2020

DOVOLENÁ

DOVOLENÁ 6.7. - 24.7.
Zástup: MUDr. Vlčková, Puškinova 2a, 2. patro, ve svých ordinačních hodinách.
Je nutno se telefonicky objednat a mít při návštěvě ordinace nasazenou roušku.
Tel: 517 332 538.
U zastupujícího lékaře nelze vystavovat:
- výpisy ze zdravotní dokumentace,
- posudky o zdravotní způsobilosti - např. posudky na průkaz řidičský, zbrojní, potravinářský apod.,
- poukazy na pomůcky pro inkontinentní, kompresní punčochy apod.
Tyto požadavky Vám rádi vyřídíme po skončení dovolené.
17|05
2020

REŽIM ORDINACE PO SKONČENÍ NOUZOVÉHO STAVU

NADÁLE PLATÍ NUTNOST TELEFONICKÉHO OBJEDNÁNÍ !
Od 18.05.2020 ordinujeme v naší běžné ordinační době a poskytujeme veškeré zdravotní služby, tedy péči léčebnou, preventivní, pracovně lékařskou, očkování apod. V platnosti ale zůstává doporučení MZČR k zabránění šíření koronavirové infekce, které povoluje poskytovat plně služby za předpokladu, že se v ordinaci a čekárně mohou potkat nejvýše 3 pacienti. Z tohoto důvodu nadále trvá nutnost se ke KAŽDÉ NÁVŠTĚVĚ ordinace PŘEDEM TELEFONICKY OBJEDNAT.
Akutní stavy budou ošetřeny týž den, neakutní dle aktuálních časových možností.

V TOMTO REŽIMU BUDEME ORDINOVAT TRVALE. Zvyšujeme tak komfort péče tím, že jednak zvyšujeme Vaše bezpečí při ošetření v ordinaci a také eliminujeme nejvíce kritizovaný problém u praktického lékaře, což je pro většinu pacientů čekání na ošetření.
Načíst další novinky